KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167211
nr 1216 7211
Oidentifierad konstnär. Signerad Arén, blomsterstilleben. Olja på duk, 43x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:22:43
150 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.300 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.200 kr